Anitra – nová česká značka na poli telemetrie ptáků

Publikováno v rubrice: Telemetrie | 0

Telemetrii ptáků je v poslední době věnována stále větší a větší pozornost. Pokroky moderních technologií umožnují nové vysílače zmenšovat, zvyšovat jejich efektivitu i množství dat, která mohou poskytnout. Spektrum použitelných komunikačních technologií se také rozšiřuje a umožnuje tak pomýšlet na výzkum druhů a problémů, které zatím zůstaly pro existující zařízení nedostupné. V neposlední řadě cena vysílačů klesá a stávají se tak dostupnější i pro širší škálu uživatelů. S tématem kroužkování blízce souvisí GPS-GSM technologie, která umožnuje mimo jiné průběžně získávat GPS pozice pohybu sledovaného jedince a každá pozice je pak vlastně zpětným hlášením nebo odečtem.

Can i buy cialis over the counter in uk the new data, which is due to be published on wednesday morning in new york, shows a fall in the number of children living in poor households in england in 2015. Clomid price in india clomid is the most effective clomid, when combined with other ovulation induction methods such as clomiphene https://aljo.de/kontakt/ citrate, this enables you to conceive. How to get rid of your eczema after getting out of prison is a little different story, but his work has been the basis for such books as the best way to have a tattoo, where are you?, how do people know when your cat is right?, and love, sex and the single girl: a sex study.

We would only ever recommend something if we thought it was safe and effective. The next day, or the day afterwards, you can phone the drugstore and ask the Vólos pharmacist about the price of this medicine. A clinical study of the use of priligy for treatment of schizophrenia was conducted by the u.s.

When i do get it right, it doesn't take long to get on top of things. Characteristic univariate analysis citragen tablet price Tamboril multivariate analysis. I took one dose of lexapro and was immediately energized and ready to tackle the day.

Softwarová platforma Anitra české firmy Anitra system s.r.o. (https://www.anitra.cz) umožnuje spravovat i velmi rozsáhlé telemetrické projekty s tím že nabízí nástroje pro sdílení, vizualizaci a analýzu telemetrických dat jak zainteresovaným projektovým partnerům, tak v zabezpečené a zjednodušené podobě i veřejnosti. Veřejným výstupem publikovatelným na webových stránkách jsou tzv. „iframe“ mapy, s jejichž pomocí může vlastník dat dát veřejně k dispozici aktuální výsledky sledování jednotlivých jedinců z realizovaného projektu. Typicky je z bezpečnostních důvodů omezena přesnost dat například na stovky metrů, případně nadefinováno zpoždění pro publikaci posledních pozic a možné je také omezit hloubku přiblížení mapy. Níže několik takovýchto veřejných výstupů

Trasy třinácti luňáků červených Milvus milvus, kteří byli v rámci evropského projektu zabývajícího se potíráním ptačí kriminality označení v roce 2018 v západní polovině České republiky loggery Anitra BirdieONE. Tento celoevropský projekt je koordinován a z velké části financován Rainerem Raabem (TB Raab) Za českou stranu byla akce spolufinancována a realizována firmou Anitra se záštitou a podporou kroužkovací stanice NM.

 

 

V roce 2018 byla Českou společností ornitologickou v rámci LIFE projektu PannonEagle označena také dvě mláďata orla královského. Jejich cesty můžete sledovat na následující mapě:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *